Jarní výlet do Kopřivnice

Dne 3.4.2013 jsme se spolu,1.A a 2.A, vydali autobusem na školní výlet do Kopřivnice. Těšili jsme se jarní sluníčko, ale to nás pěkně vypeklo. Místo kšiltovek, jsme oblékli teplé bundy a nasadili zimní čepice a rukavice. I přesto jsme se těšili na historická auta, výstavu krojovaných panenek a igráčků – hraček.Hračky se nám líbily, ale nemohli jsme si je moc osahat, protože byly ve vitrínkách. Zato jsme si zahráli na poštu, hasiče, policii, restauraci a ostatní museli hádat, co vlastně předvádíme. Za zahrané scénky jsme dostali odměnu. Krásná naleštěná stará auta nám nic neříkala, přesto jsme si je s obdivem prohlíželi a zkoumali. A kdybychom je uměli řídit, tak už by tam nebyli. U krojovaných panenek spíš okukovaly holky, ale když přišlo na pořádnou práci, obléci papírovou postavu, nenechali jsme se zahanbit. Důkazem je toho naše nástěnka ve třídě 1.A.
[nggallery id=30]

No Comments Yet.

Komentujte