Jsem laskavec 2018

Také 1. A se 13. listopadu 2018 stala třídou laskavou a společně se s ostatními spolužáky naší školy zúčastnila Světového dne laskavosti pod názvem Jsem laskavec 2018, kdy na vlastní kůži zažila radost z konání dobrých skutků. Jak jsme se zapojili? Psímu útulku v Ostravě – Porubě jsme věnovali deky, hračky, granule, konzervy, kapsičky a různé pamlsky, abychom pejskům alespoň na chvíli zpříjemnili čas strávený v útulku. Velké poděkování patří našim rodičům, kteří nás plně podporovali. Přestože jsme někteří pamlsky zakoupili z vlastních úspor z pokladničky, bez společného snažení bychom tolik radosti pejskům udělat nemohli. Po celý den jsme se na sebe vzájemně usmívali, pomáhali si, dobré skutky dle vlastního výběru jsme vykonali i v rodinách. Udělali jsme něco, čím jsme potěšili druhé. Nezištná pomoc byla tou pravou odměnou a zcela jistě z nás udělala lepšího člověka.
Naše škola tento pocit prožívá opakovaně při pomoci kamarádům z Malawi z vesniček Fanuel a Tonde. Jsme rádi, že pomáhat můžeme, jsme rádi, že nám pomáháte.
[nggallery id=274]

No Comments Yet.

Komentujte