Karneval na Kučerce

Měsíc únor bývá obdobím maškarních rejů a zábavy. Také naše škola tradičně pořádala dětský karneval. Čtvrteční odpoledne zaplnili vyzdobenou tělocvičnu předškoláčci a naši malí školáci společně se svými rodiči a známými. Na dětech bylo vidět těšení od samého rána. Soutěžilo se v pohádkově motivovaných disciplínách. Soutěžení střídalo rejdění masek na tanečním parketu. Nádherné kostýmy, pestré nápadité masky se točily ve víru tance. Jedna byla hezčí než druhá. Zábavné soutěžní disciplíny vyzkoušely šikovnost a obratnost dětí. Plnění úkolů v karnevalovém kostýmu bylo tou správnou zábavou. Při závěrečné promenádě se obdivovala kreativita a nápaditost kostýmů. Pochvalu si zaslouží všichni, kteří se při přípravě masek podíleli. Radost a nadšení dětí byly pro nás tím pravým oceněním. Děti domů odcházely s úsměvy na tvářích a sladkou odměnou. Těšíme se, že se za rok opět v dobré náladě sejdeme. 
[nggallery id=287]

No Comments Yet.

Komentujte