Karnevalové veselí

Je tradicí, že v únoru na mnoha místech probíhají maškarní reje. Nejinak tomu bylo i u nás ve škole. Vyzdobená tělocvična se stala tím pravým místem k uspořádání karnevalu. Pro naše školáky, předškoláky i jejich rodiče jsme připravili pestré odpoledne plné her, soutěží, tance a zábavy. Úderem patnácté hodiny se tělocvična začala plnit dětmi v nádherných kostýmech. K vidění byly nejrůznější pohádkové postavičky, zvířátka, filmoví hrdinové, tanečnice. Záplava nápaditých masek, karnevalových kostýmů celý prostor dekorovaly a dodaly tu správnou atmosféru. Zábavné soutěžní karnevalové disciplíny prolínal tanec a rejdění masek. Maškarní hemžení si všichni náležitě užívali. Závěrečná promenáda a sladká odměna byla tím správným ukončením. Nezbývá, než se těšit zase příště.