Když děti tančí

Čtvrteční odpoledne proměnilo tělocvičnu v taneční parket. Zábava v maskách přilákala naše předškoláky i děti z prvních a druhých tříd. Za doprovodu rodičů se i letos účastnily maškarního bálu. Hlavní roli sehrál tanec masek a soutěže, při kterých děti předvedly svou zručnost a smysl pro humor. Zábavní disciplíny střídaly taneční Šmoulí písničky a masky se ve víru tance doslova hemžily parketem. Všichni přítomní si prohlédli originalitu kostýmů, prezentovala se šikovnost a kreativita. Rodiče celou akci dětí podpořili společným tancem a ratolesti byly opravdu šťastné. Závěrečný tanec párů patří k tancům nejveselejším. Letošní balónky ne a ne prasknout. A že to nebyl úkol vůbec lehký si vyzkoušely i paní učitelky. Páry se snažily ze všech sil. A kdo zvítězil? Chlapec, který se balónku vzdát nechtěl a v náručí ho odnesl z tanečního parketu. Společné foto je důkazem, že jsme si to všichni společně užili.

[nggallery id=312]

No Comments Yet.

Komentujte