Kučerka na BĚHU NADĚJE

Ve čtvrtek 2.10.2014 se celá naše škola zúčastnila Běhu naděje.
Zdoláním trasy dlouhé podle věku dětí jsme vyjádřili pospolitost a pomoc nemocným rakovinou. Hlavním cílem Běhu naděje je jednak absolvovat předepsanou trať v Bělském lese (udělat něco pro své zdraví), ale také finanční podpora – získat z příspěvků účastníků finanční prostředky na výzkum rakoviny. Zároveň Běh naděje působí na jeho účastníky preventivně – pravidelným pohybem a správnou životosprávou udělat něco pro své zdraví a předcházet onkologickým i ostatním civilizačním onemocněním. Každý měl možnost absolvovat trať podle svých možností, někdo ji odběhl, jiný zase pokořil krokem. Organizátoři Běhu naděje si pro nás nachystali se svými partnery doprovodné akce jako střelbu z luku, kreslící dílnu, ukázku první pomoci, hasiči nechali děti nahlédnout do svých vozů.
[nggallery id=101]

No Comments Yet.

Komentujte