Kučerka na Pomě

V lednu, konkrétně od 7. – 20. ledna 2024, se uskutečnil výjimečný ozdravný pobyt pro děti v Beskydech, přesněji v Malenovicích. Tento pobyt byl zaměřen na lyžařský výcvik a měl za cíl posílit zdraví, kondici a lyžařské dovednosti dětí.

 

Chata Poma: Teplé útočiště s výbornou kuchyní

Děti byly ubytovány v chatě Poma, kde se o ně všichni zaměstnanci skvěle starali. Pan domácí se postaral o teplo a pohodu, což je v zimním období na horách velmi důležité. A co se týče stravy, vařili perfektně, na každý den připravovali chutné pokrmy, aby děti měly dostatek energie na lyžování.

Lyžování na svahu

Celá skupina se těšila na lyžování a nebyla zklamána. Všichni se s nadšením spouštěli pod vedením zkušených instruktorů dolů po svahu, a nejen to, užívali si také krásných výhledů na okolní krajinu s královnou Beskyd - Lysou horou.

Děti z Kučerky se vrátily domů plné dojmů a hlavně s novými dovednostmi. Všichni už se teď těší na příští lyžařský výcvik. Všichni totiž ví, že lyžování je nejen skvělý sport, ale také nádherný způsob, jak strávit čas venku a prožít společně radost ze sněhu.

 

No Comments Yet.

Komentujte