Kučerka na Pomě

V pondělí 9. března vyrazili žáci 1. stupně naší školy na lyžařský kurz na chatu Poma v Malenovicích, která leží uprostřed Moravskoslezských Beskyd.
Děti z prvního stupně naší školy lyžovaly týden na sjezdovce a i úplní začátečníci to zvládli už úvodní den na vleku. A i proto se tito Rychlíci naučili za týden sjíždět svah, šlo jim to výborně a hlavně s úsměvem. Další družstvo Kabrňáků zase zdokonalovalo své lyžařské umění a Draci ti dokonce zvládli i základy carvingu. Nakonec své síly změřili všichni v závodním slalomu, který každý absolvoval podle svých sil a zvítězil! V bazénu lyžaři i naši turisti-bobaři zrelaxovali a výborným jídlem se posilnili.
A tak děti z Kučerky lyžují nejen na druhém stupni, ale už i na prvním stupni a ve školce!

[nggallery id=127]

No Comments Yet.

Komentujte