Kučerka v Londýně

Z deníku cestovatelů:
11.12.
Rozloučení s rodiči, přesun přes Německo, Belgii, Francii do UK. Výměna řidičů, naložení průvodkyně. Hygienické přestávky. Spaní v buse (náročné na prostor a pohodli). Kontrola na státní hranici je bez problémů. Naložení do vlaku v euro tunelu. Všichni zdraví. Někomu není šoufl. 😉 Vaši účastníci zájezdu.
[nggallery id=380]
 
12.12.
Příjezd do UK, do Londýna. Návštěva Greenwich parku  překročení 0. poledníku, plavba po Temži, prohlídka Toweru (hradu) a královských klenotů, věží mostu, katedrály St.Paul´s, vánočních trhů a cesta k rodinám. Trochu deště i sluníčka. Náročný, unavený den plný zážitků. Všichni v pořádku. Vaši účastníci zájezdu.
[nggallery id=381]
 
13.12. 
Londýn a muzeum voskových figurín, známé světové osobnosti, projížďka vláčkem. Návštěva Hyde parku = vánoční výzdoba a  atrakce. Nákupy na Oxford Street. Pobyt v rodinách a  dobrá nálada. 
Všichni zdraví.
[nggallery id=382]
 
14. 12.
Tak už se blížíme k domovu. Rozlučka s rodinami, historická a turistická část Londýna, (muzea, trhy na náměstích, královský palác, Big Ben, Westminster, London Eye, Soho, metro). Vše bylo super. Cesta domů trajektem. Už se těšíme domů. 
[nggallery id=384]
 

No Comments Yet.

Komentujte