Kučerka vítězná v U6

V pondělí 7. března 2016 jsme se my, žáci 8.A třídy, vydali do Vítkovic na natáčení televizní soutěže U6 - Svět techniky. Naším doprovodem byl náš třídní učitel Martin Ott, který nás po celou dobu natáčení podporoval. Soupeřili jsme proti žákům ze Základní školy Bělá pod Pradědem. Jednalo se o mnoho soutěží, jak vědomostních, tak sportovních, zaměřených na ekologii a s tím spojenou recyklaci. Oba týmy si po celou dobu vedly dobře, avšak nakonec zvítězil náš pětičlenný tým ALFA. Ačkoliv bylo natáčení dlouhé, byli jsme rádi, že jsme si otestovali své vědomosti, získali spoustu nových zkušeností a nakonec VYHRÁLI! Odměnou nám byla spousta pěkných cen, které jsme si sice unaveni, ale spokojeni odnesli domů.
A kdo se chce na naši vítěznou jízdu mrknout, budeme na Déčku v neděli 3. dubna ve 12,00 hodin nebo zde: VIDEO
[nggallery id=173]

No Comments Yet.

Komentujte