Mikulášská nadílka na Kučerce

Jak už to tak bývá, 6. prosince navštívil žáčky naší školy Mikuláš se svým doprovodem. Hroziví čerti si sebou přinesli Pekelnou knihu hříchů, ve které se to jmény zlobivců jen hemžilo. S těmito žáky si Mikuláš krátce pohovořil a všichni moc rádi slíbili, že se urychleně polepší. No, co vám budu povídat, někteří tentokrát unikli peklu jen o čertí chlup! Většina dětí se však neměla čeho obávat, obletovali je andělé a čerti se na ně nemračili.
Na závěr děti Mikuláši, půvabným andílkům, ale také čertům zazpívaly, případně přednesly krásnou básničku a byly za to odměněny mikulášskými balíčky.
Věřím, že se dětem tato vzácná návštěva líbila, a možná vám, milí rodiče, některé z mikulášských zážitků již barvitě líčily doma. Pro lepší představu a dokreslení přikládáme několik fotek.

Za Mikulášskou družinu (ve složení: žáci a žákyně 9. ročníku, paní učitelka Katka Molcová a Mikuláš) Vám přeje krásné prožití vánočních svátků Tomáš Varkoček

[nggallery id=351]

No Comments Yet.

Komentujte