Mimořádná opatření v mateřské škole

Vážení rodiče,
vzhledem k vyhlášení KARANTÉNY na celou ČR a doporučení ministerstva školství a ministerstva zdravotnictví zavádíme tato preventivní opatření:

• V provozu bude pouze první budova mateřské školy (ostatní části uzavřeny a dezinfekce). Oblečení dětí si přeneste na šatnu třídy Světlušky.
  • Do MŠ bude přijato dítě pouze zdravé, které nejeví známky respiračního onemocnění. Při příchodu dítěte do MŠ bude proveden ranní filtr.
  • Vzhledem k nastalé situaci budou přijaty pouze děti pracujících rodičů.
  • Není možné si docházet pouze pro obědy!!!! KARANTÉNA!!!
  • Děkujeme rodičům, kteří nepracují a maminkám na mateřské dovolené, že si nechají děti doma.
  • Není to lehké období pro nikoho z nás a jistě všichni doufáme, že tato preventivní opatření jsou moudrým rozhodnutím, které přispěje ke snížení počtu nakažených a nemocných nejen u nás, a že se tato situace brzy uklidní a vrátí zpět do normálního fungování.

Děkujeme za spolupráci