Možná přišel i Ježíšek

Poslední školní povinnosti, poslední letošní zvonění, nadílka a pak hurá na vánoční prázdniny. Konečně se děti dočkaly. Některé nemohly dospat. Už, aby byly ve třídě mezi svými kamarády. Vánoční škola mohla začít. Místo do své lavice běžely ke stromečku, který pod sebou skrýval pestře zabalené balíčky. S radostí tam přidaly dárek pro kamaráda či kamarádku. Rázem se stromeček stal nejzajímavější věcí ve třídě. A protože Ježíšek naděluje dětem hodným a pracovitým, musely nejdříve splnit několik úkolů, účastnit se her a soutěží, zazpívat koledy. Poté si rozbalily balíčky a ve třídě bylo jako v úle. Radost střídala smích, dárky si vzájemně ukazovaly a spontánně se pustily do her. Ježíškovi za vše poděkovaly a slíbily, že se v novém roce budou snažit alespoň tak jako v roce předcházejícím.
Žáci II. B a paní učitelka
[nggallery id=119]

No Comments Yet.

Komentujte