MŠ – Důležité upozornění

Vážení rodiče,

chceme Vás opět informovat o výskytu pozitivní osoby na Covid - 19 v mateřské škole - pracovníci úklidu. Vzhledem k trasování kontaktů jsou v karanténě i některé paní učitelky. Proto Vás žádáme o spolupráci ve dnech 18. - 20. 11. 2020, kdo můžete, nechejte si své dítě doma. Oddělení Berušky a Sluníčka jsou v tomto období v karanténě – uzavřena, bude proveden úklid a dezinfekce tříd. 

Krajská hygienická stanice doporučuje sledovat zdravotní stav Váš  i Vašich dětí, v případě jakýchkoli příznaků onemocnění Covid - 19 kontaktovat ošetřujícího lékaře. Nemocné dítě do MŠ nevoďte a to i v případě, že je dítě zdrávo a potíže má jeden z rodičů, nebo sourozenec.

Sledujte vývěsky v MŠ.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Přejeme pevné zdraví.

No Comments Yet.

Komentujte