Na „Kučerce“ se zpívalo

29. ledna 2014 proběhlo v učebně hudební výchovy školní kolo pěvecké soutěže, kterého se zúčastnili žáci 1. až 6. tříd.
V první kategorii 1., 2. a 3. tříd soutěžilo 25 žáků. Kromě jednotlivců vystoupilo také dívčí duo a trio. Přestože měla v soutěži co do počtu převahu děvčata, v 1. kategorii se na třetím místě umístil Lukáš Lichý z 2. B a na druhém místě Lukáš Kukuča z 1. B. První místo s moc pěkným pěveckým výkonem získala Nela Fírková z 3. B, která postupuje do obvodního kola.Druhou kategorii pro žáky 4., 5. a 6. tříd reprezentovalo celkem 13 žáků. Po dlouhém rozhodování se porota ve složení paní učitelky Šubová, Oršulíková a Radová rozhodla udělit dvě třetí místa žákyním Nele Michalíkové ze 4. A a Karolíně Škereňové z 5. A. Na druhém místě se umístil Jakub Gerža ze 4. B a první místo si právem zasloužila se svým krásným hlasem Marie Křenková z 6. A. Jakub a Marie budou reprezentovat školu v obvodním kole.
Vítězům samozřejmě blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole. Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony.
V příštím školním roce se těšíme na shledání, abychom zjistili, jaké udělali letošní účinkující pokroky, a také rádi uvítáme další nové talenty.

S PÍSNIČKOU JDE VŠECHNO LÍP!

[nggallery id=70]

No Comments Yet.

Komentujte