Naše jídelna VÍTĚZNÁ!

Také letos Obecní úřad městského obvodu Ostrava-Jih pořádal 2. ročník soutěže školních jídelen.
Zadání znělo: Připravit obědové menu pro žáky. Pokrm musel obsahovat hlavní jídlo z králičího masa a mléčný dezert.
Po zaslání přihlášky a všech informací jsme byli ze všech přihlášených škol opět vybráni do užšího finále, které se konalo 6. května. Předmětem hodnocení byla hlavně vyváženost pokrmu, ale také technologické zpracování potravin  a samozřejmě dodržování všech hygienických a bezpečnostních předpisů.
Naši jídelnu tentokrát reprezentovala hlavní kuchařka paní Slávka Kopasová. V silné konkurenci (a po loňském třetím místě) celou soutěž vyhrála a zvítězila!!!
Vítězné menu, které mohli ochutnat i  naši strávníci, bylo:
Zeleninová polévka s pohankou, Králičí závitky plněné špenátem a žampióny, vařené brambory s jarní cibulkou a jako dezert maliny v jogurtu.
Ještě jednou gratulujeme!

Jidelna_ZS_1.místo