Naši zdatní páťáci

Ve středu 13. 5. 2015 se na hřišti Základní školy Porubská soutěžilo v atletickém čtyřboji. I chlapci a děvčata z naší školy se zúčastnili a podařil se jim super výkon. Soutěžilo 150 žáků z 18 škol Ostravy a okolí. A jak to tedy dopadlo?
Družstvo chlapců získalo nádherné 1. místo. Porazili i „profesionály“ z atletických tříd. Mezi nejlepší páťáky Ostravy patří i Martin Gattnar z 5.A, který obsadil ve čtyřboji nádherné 3. místo a v běhu na 50 m byl nejrychlejší.
I děvčata zazářila. Nejlepší páťáčkou z Ostravy ve víceboji se stala Alexandra Kokešová z 5. B. Ta si také šla pro medaili za skok z místa – stříbrnou a překážkový běh – bronzovou . Všem moc gratulujeme a chválíme za vzornou reprezentaci školy!
Družstvo chlapců soutěžilo ve složení : Martin Gattnar, Jan Myšák, Daniel Novák a David Šec. Družstvo dívek reprezentovaly  Alexandra Kokešová, Nela Michalíková, Kristýna Janyšková a Vanesa Jarimová.
[nggallery id=137]

No Comments Yet.

Komentujte