Ostrava očima dětí

Žákyně 5. A a 6. B třídy se zúčastnily 9. ročníku celoměstské soutěže „Ostrava očima dětí“, kterou pořádá za finanční podpory Magistrátu města Ostrava Základní škola a mateřská škola Ostrava – Zábřeh, Kosmonautů 13. Dne 16. 6. 2014 odpoledne se naši soutěžící se svými příbuznými a paní učitelkou Šubovou zúčastnili vernisáže výstavy, která byla spojena s vyhodnocením soutěže a oceněním nejlepších prací.Naše škola poslala do soutěže 6 prací od osmi žákyň. Zvláštní ocenění obdržely práce Denisy Rudinské a Gabky Pavlánové z 6. B a Venduly Šimšové z 5. A třídy. Práce Magdy Loskotové, Terky Kačenákové, Evy Kovářové a Karolíny Škereňové s Renatou Tomisovou získaly Čestné uznání. Každá žákyně si kromě toho odnášela drobné upomínkové předměty, propisku a ke Zvláštnímu ocenění patřil také zápisník a mazací pryž.
Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a držíme jim palce při dalších literárních pokusech.

[nggallery id=91]

No Comments Yet.

Komentujte