Ostraváčci zaplnili tělocvičnu

Předposlední říjnové nedělní dopoledne patřila tělocvična na základní škole A. Kučery malým volejbalistům z Ostraváčku. Školní sportovní klub Ostrava, pro ně připravil v tomto školním roce již druhý turnaj v barevném minivolejbale. Akce se zúčastnilo neuvěřitelných 52 týmů, a přestože tělocvična praskala ve švech, bylo po celou dobu turnaje kromě hráčů přítomno také velké množství diváků z řad rodičů, kteří přišli povzbudit své favority.Po celý den probíhaly na 8 hřištích pro minivolejbal líté boje, při kterých nebyla nouze ani o hlasitou radost, ale ani o slzičky zklamání. Obojí patří ke sportu a obojí dotvářelo příjemnou sportovní atmosféru, která na turnaji panovala po celý den. Žádné z dětí nemuselo být však zklamáno, protože všechny děti na závěr obdržely malou sladkou odměnu.

Tým ŠSK Ostrava zvládnul organizaci celého turnaje na výbornou. Poděkování za vstřícný přístup patří vedení základní školy A. Kučery a také Městskému obvodu Ostrava-Jih, který podporuje sportovní aktivity ŠSK Ostrava.

No Comments Yet.

Komentujte