Ozdravný pobyt v Karlově

V březnu 2014 se v penzionu Karlovka v Karlově pod Pradědem uskuteční ozdravný pobyt žáků druhého stupně naší školy. Tato akce bude zorganizována díky finanční podpoře statutárního města Ostravy, která činí 180 000,- Kč.

Logo_Ostrava
Ozdravný pobyt by měl umožnit žákům ohroženým znečištěným ovzduším strávit 14 dní v prostředí chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Ty jsou díky své povaze a lokalitě velmi vhodným místem k pobytu naplněnému aktivitami a činnostmi zaměřenými na zdravý životní styl, ochranu životního prostředí a poznávání fauny a flory žijící v horském prostředí, a to vše v kolektivu svých kamarádů a učitelů ze své školy.
V týmu pedagogů jsou navíc učitelé, kteří mají s podobnými ozdravnými pobyty nebo ekologickými aktivitami dlouholeté zkušenosti. Součástí ozdravného pobytu bude také lyžařský a snowboardový výcvik žáků 6. a 7. tříd.

1 odpověď

  1. Miroslava Plušková
    Chtěla bych moc poděkovat panu učiteli Ottovi a ostatním, kteří se na této akci podílejí, že se postarali o dotaci na ozdravný pobyt dětí v Jeseníkách. Díky tomu můžou jet i děti, jejichž rodiče by jim za plnou cenu nemohli tento, tak potřebný, pobyt dopřát. Je to fakt super akce. Díky moc!

Komentujte