Pěvecká soutěž na Kučerce

V úterý 8. února 2022 proběhlo na Kučerce školní kolo pěvecké soutěže.
Účast nebyla příliš velká, ale přesto se našlo 18 odvážných zpěváků a zpěvaček, kteří nám předvedli své pěvecké umění.
První kategorie – 2. a 3. ročníky – byla obsazena silněji. Zvítězila Emma Tomášová ze 2. B s písničkou Muzikant, druhou příčku obsadili Eva Ščigelová (2. B), zpívala Kytku masožravou a Aleš Válek (3. B), ten si vybral těžkou písničku z pohádky Princezna ze mlýna. Na třetím místě se umístili Kristýna Kratochvílová (Beskyde, Beskyde) a Filip Švehla (Starosti s muzikou), oba ze třídy 3. A.
Kategorie 4. a 5. tříd byla zastoupena méně, slyšeli jsme 7 zpěváků. Nakonec zvítězila Jana Ščigelová, žákyně 4. A s písničkou Ach synku, synku. Za ní se umístil Vojtěch Melichar, třída 4. B, který nám zazpíval Jožina z bažin, Na tom bošileckým mostku zazpívala Karolína Skotnicová z 5. B a vybojovala si stříbrnou příčku. Děkujeme všem účastníkům za jejich nasazení a odvahu!
A. Hartmannová, H. Radová

No Comments Yet.

Komentujte