PODZIMNÍ TVOŘENÍ VE TŘÍDĚ 3. A

Pro některé lidi se nese podzim ve znamení smutku a depresí. V naší třídě toto období překonáváme s úsměvem a tvořením.
Vydali jsme do Hrušova na Venkovskou zahradu, abychom společně vydlabali dýni s podzimní výzdobou, vytvořili podzimní věnce a vydováděli se u opékání špekáčků. V okolí školy jsme si našli svůj oblíbený strom, u kterého jsme zpracovávali pracovní list, vytvářeli mandaly a společnými silami jsme také oživili stonožku z javorových listů. Naše tvoření jsme zakončili před podzimními prázdninami oslavou anglického svátku Halloween. Do školy jsme přišli jako princezny, čarodějnice, piráti, kostlivci a jiné příšerky, Dopoledne jsme pracovali ve skupinkách a vrcholem našeho snažení byly společné plakáty a vydlabané dýně, které nám zajistila paní Buryanová.
Všechny děti se zapojily podle svých sil, zkušeností a vědomostí. V listopadu nás čeká výšlap do prostor naučného chodníku v Bělském lese.
A ještě jedna podzimní pranostika na závěr.
Podzim je vždy příznivý, když školák (sedlák) není lenivý!!! 😊

[nggallery id=317]

 

No Comments Yet.

Komentujte