Pohybový festival MŠ

Pohybový festival mateřských škol městského obvodu Ostrava – Jih 2024
Ve středu 20. 03. 2024 jsme se v Atletické hale města Ostravy zúčastnili Pohybového festivalu mateřských škol městského obvodu Ostrava - Jih, na který se přihlásilo všech 30 mateřských škol městského obvodu Ostrava -  Jih. Za naší mateřskou školu jsme sestavily šestičlenné družstvo dětí ze tříd Berušky a Motýlci. V běhu na 50m nás reprezentovala za dívky Elizabeth Haasová a za chlapce Samuel Dostal. Ve skoku do dálky soutěžila za dívky Tereza Kramárová a za chlapce Kristián Schenk. V hodu medicinbalem házela za dívky Viktorie Vyhlídalová a za chlapce Tomáš Maláč. V individuálních disciplínách jsme žádnou medaili nezískali, ale děti se velice snažily a jejich výsledky přinášely cenné body pro naši mateřskou školu, které se sčítaly do celkového hodnocení. Krásnou atmosféru nám vytvářeli jejich kamarádi ze tříd, kteří z tribuny hlasitě a nadšeně fandili a povzbuzovali. O zábavu diváků i soutěžících se také starali klauni z Balónkova. Sčítání průběžných výsledků bylo velice napínavé, neboť disciplíny se hodnotily zvlášť pro dívky a pro chlapce, což zhoršovalo náš přehled. Nicméně v poslední disciplíně ve štafetovém běhu dětí svůj rozběh vyhrály a díky dobrým průběžných výsledkům nám nasbírané body vynesly nádherné druhé místo v celkovém pořadí. Děti dostaly stříbrný pohár, medaile, plno dárečků a dobrot. Naše mateřská škola díky jejich výbornému výkonu získala finanční poukázku ve výši 10 000 Kč. Reprezentantům velice děkujeme. Sportu zdar.
Bc. Gabriela Vlaškovská a Bc. Petra Vaclíková

 

No Comments Yet.

Komentujte