Pohybový festival ve školce

Ve středu 06. 03. 2024 proběhlo školkové kolo Pohybového festivalu v naší mateřské škole. Všechny děti podaly výborné sportovní výkony, velice se snažily a sportování si užily. Za svou snahu byly oceněny diplomem a sladkou odměnou.
K reprezentaci naší mateřské školy na Velké finále Pohybového festivalu mateřských škol městského obvodu Ostrava-Jih 2024 byli vybráni ze třídy Berušky a Motýlci 3 chlapci a 3 dívky, kteří vytvoří sportovní družstvo. Budou soutěžit v těchto disciplínách: Běh 50m, hod medicimbalem, skok z místa a smíšená štafeta 6x50m.
Ostatní děti nepřijdou o atmosféru Pohybového festivalu a jejich velkým úkolem bude fandit svým kamarádům. Tudíž všichni odjíždíme ve středu 20. 03. 2024 do Atletické haly města Ostravy (Vítkovice). I pro děti, které nezávodí a jedou nám fandit, je připraven doprovodný program.
Držte nám palce a sportu zdar!

 

No Comments Yet.

Komentujte