Poslední výlet 9.B

Na výlet jsme my, žáci 9.B, vyrazili s panem učitelem Martinem Ottem a paní asistentkou Ivou Kotisovou ve čtvrtek 17. června. Po příjezdu vlakem a autobusem do Starých Hamer jsme si krásné vyšli až na Grúň, kde nás čekal konečně klid a poté ještě posledních pár kilometrů. Před polednem jsme už konečně dorazili do cíle - na Švarnou Hanku. Tam jsem dostali vynikající oběd a užili si zasloužený odpolední klid. Po něm jsme se vydali na Bílý kříž a česko-slovenské pomezí. Zastavili jsme se také u meteorologické stanice, kde jsme si pořídíli první společný snímek. Po cestě jsme si zahráli několik her s kolíčky a u hotelu Sulov se také občerstvili. Po návratu na Švarnou Hanku a chutné večeři jsme si připravili tradiční táborák s opékáním, hudbou a zpěvem. Nakonec nás čekala tajemná stezka odvahy, na které jsme každý sám prošli přes les a louku cca 1–2 kilometry. Druhý den po chutné snídani a vyklizení pokojů jsme si užili poslední zábavu, naučili a zahráli jsme si Ringo. Po obědě a krátkém odpočinku jsme vyrazili na Visalaje, odkud už jsme jeli autobusem domů. Výlet byl opravdu skvělý a všichni jsme si to užili.
Žáci 9.B

[nggallery id=315]

No Comments Yet.

Komentujte