Projekt EDISON

V týdnu od pondělí 15.9. do pátku 19.9.2014 proběhne na naší škole projekt Edison.
Tento projekt je pod záštitou společností AIESEC, která sdružuje vysokoškolské studenty z 84 zemí světa. Osm stážistů ze zemí Polska, Ruska, Brazílie, Turecka, Maroka, Španělska, Vietnamu a Pákistánu budou prezentovat v anglickém jazyce našim žákům svou zemi, kulturu, jazyk a zvyky. Žákům budou k dispozici pro překlad pedagogové a žáci starších ročníků.Projekt Edison u nás proběhl poprvé v minulém školním roce a setkal se s velkým úspěchem u našich žáků i pedagogů. Výuka bude nahrazena celotýdenním programem od 8.00 do 12.35 hodin na druhém stupni a na prvním stupni do 11.40 ( ojediněle do 12.35 hodin).
Na webových stránkách naší školy Vás budeme informovat o celé události a doplníme fotkami z průběhu celého týdne.

Více se o projektu můžete také dozvědět ze stránek AIESEC - zde.