PROSINCOVÁ PŘESPÁVAČKA VE ŠKOLE

Také jste to měli tak, že jste si do školy chodili jen „pro vědomosti“ a učit se, ale málokdy jste poznali své vyučující z jiné stránky? V dnešní době je všechno úplně jinak! Důkazem toho je letošní prosincová PŘESPÁVAČKA ve škole, která se nesla v mikulášském duchu. Paní učitelky Zuzana Korejzová a Jitka Ottová si za neodmyslitelné pomoci p. učitele Martina Otta připravily pro své žáky čtvrtých tříd bohatý sportovní a kulturní program.
Zajímá vás, co všechno se dá stihnout za jeden večer, jednu noc ve škole? Opéct si venku na ohništi se svými kamarády špekáčky a přitom si zazpívat vánoční koledy, pak se ohřát u slaďoučkého nealkoholického punče ve cvičné kuchyňce, v tělocvičně si zahrát vybíjenou, zúčastnit se soutěže ve šplhu na tyči, tančit na Just Dance, projít se stezkou odvahy v téměř absolutní tmě po chodbách naší velké školy, zhlédnout promítaný film, a nakonec se s únavou celého těla zavrtat do svého předem připraveného pelíšku – spacáku… a s důvěrou jít spát.

Děkujeme všem zúčastněným za milou účast a těšíme se na další společnou přespávací akci. 😊

[nggallery id=349]

 

 

No Comments Yet.

Komentujte