Prvňáci a hlavolamy

Dne 31. 5. 2013 v pátek proběhla na naší škole další malá akcička konaná v rámci spolupráce 1. a 9. tříd. Tentokrát se týkala řešení hlavolamů a hraní stolních her vyrobených ze dřeva. Účastnili se jí dvě první třídy, a to konkrétně I. A s třídní paní učitelkou Baniovou a I. B s třídní paní učitelkou Radovou. Tuto celou akci organizovala třída IX. B v čele s panem učitelem Martinem Ottem. Bylo připraveno něco málo přes dvacet hlavolamů a her, a proto každý deváťák měl svůj hlavolam, který prvňáčkům vysvětlil a přiblížil. Některé byly spíše zábavného typu, jiné ale požadovaly trochu více přemýšlení. Každá třída měla dostatek času na to, aby se prostřídali všichni žáci. Úspěšní řešitelé nebo vítězové byli navíc odměněni malou sladkostí. Všem zúčastněným prvňáčkům se akce moc líbila a deváťáci si za její přípravu a realizaci zaslouží velké poděkování!

 [nggallery id=37]

No Comments Yet.

Komentujte