Prvňáci v Zátiší

Mít se jako v pohádce,
mít ty správné ochránce,
bříško dobře nasytit,
milé lidi tady mít,
prima partu kamarádů,
vyběhnout si na zahradu,
zaplavat si v bazénu,
dopřát si i zmrzlinu,
zpívat, hrát si, soutěžit,
každý by se tak chtěl mít.
Vřelé díky za vše milé,
za vzpomínky,
pěkné chvíle.

Penzion Zátiší v poklidné obci Komorní Lhotka je báječným místem. Obklopen lesy Beskyd a vybaven vším, co pobyt dokáže zpestřit a zpříjemnit. Naši prvňáčci byli ve škole v přírodě poprvé a rozhodně na ni budou rádi vzpomínat. Tropická horka celého týdne bezkonkurenčně zvládl venkovní bazén, terasa se slunečníky, společenská místnost, zahrada poskytující vyžití dětí, plážové hřiště i prolézačky. Celodenní výlet na Prašivou děti odměnil nejen krásami přírody, ale také nákupy suvenýrů. Domů se vrátily nadmíru spokojené.

[nggallery id=292]

No Comments Yet.

Komentujte