ROBOTI VE SLUŽBÁCH LIDSTVA

Roboti ve službách lidstva - tak se jmenoval celodenní výukový program, který zorganizovala paní učitelka Kaplarczyková pro nás sedmáky a šesťáky, kteří jsme se nezúčastnili zotavovací akce.
V pátek 23. ledna 2015 ráno nás autobus přepravil do oblasti Dolních Vítkovic k budově Světa techniky. Tam v jedné z učeben nás provázel celodenním programem lektor, který nám prezentoval video projekce a zajímavosti ze světa robotů.
Po přestávce s bohatým občerstvením nám vysvětlil, jak takového robota zkonstruovat. Rozdělili jsme se do čtyř skupin a společnými silami jsme sestrojili ze stavebnice Lego své první originální roboty! A protože jsme je správně naprogramovali, roboti se pohybovali po místnosti a plnili naše pokyny.
I když jsme ten den netrávili jako naši spolužáci na horách, přesto jsme si užili zajímavý den v Ostravě, který se nám všem líbil.
[nggallery id=121]

No Comments Yet.

Komentujte