S PÍSNIČKOU JDE VŠECHNO LÍP

V pondělí 12. ledna 2015 proběhlo v učebně hudební výchovy školní kolo pěvecké soutěže, kterého se zúčastnilo 43 žáků 1. až 9. tříd.
V první kategorii 1., 2. a 3. tříd soutěžilo 22 žáků. Beatka Plačková a Natálka Horvátová z 1. B si odnesly „medaili“ za velice pěkný výkon, na třetím místě se umístila Kamila Kozáková z 2. A, druhé místo získala Adéla Sedlaříková z 3. B a ze stejné třídy vyhrála v této kategorii Gabka Budíková.
Druhou kategorii pro žáky 4., 5. a 6. tříd reprezentovalo celkem 18 žáků. Kromě jednotlivců vystoupila také dvě dívčí dua. Po dlouhém rozhodování porota udělila dvě ocenění za pěkný pěvecký výkon Simoně Vidličkové z 5. A a Jakubu Geržovi z 5. B třídy. Třetí místo si vyzpíval Martin Gattnar, 2. místo Nela Michalíková – oba z 5. A třídy. První místo si právem zasloužila Nela Fírková ze 4. B, která svou vybranou lidovou píseň velice krásně zazpívala a také doprovodila pohybem.
V kategorii žáků 7. - 9. tříd soutěžily pouze tři žákyně. Třetí místo porota neudělila, na druhém místě se umístila Marie Křenková ze 7. A a první místo si zaslouženě odnesla Zuzka Vlčková z 9. A.
Nela, Marie a Zuzka budou naši školu reprezentovat v obvodním kole.
Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole. Všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony a těšíme se na shledání v příštím školním roce.
MŮŽEME ŽÍT BEZ HUDBY, ALE NE TAK DOBŘE.
[nggallery id=120]

No Comments Yet.

Komentujte