Sběr papíru a pomerančové kůry 2013

A je to tady, dnem 21. 6. 2013 skončil celoroční sběr papíru. A kdo vyhrál? Nejlepší třídou ve sběru papíru je třída 1. A, která celkem nasbírala 1375 kg v průměru na žáka 68, 75 kg a jela se svou třídní učitelkou D. Baniovou na zasloužený výlet na Ranč u Hlučína. Společně s ní jela i třída 5. A, která se umístila na druhém místě a s třídní učitelkou Z. Třosovou nasbírali v průměru na žáka 40, 75 kg, celkem třída nasbírala 815 kg papíru. A na třetím místě se umístila třída 2. A s třídní učitelkou H. Barabaszovou nasbírali 677 kg, v průměru na žáka 32,24 kg a ta dostala finanční odměnu jako další třídy v pořadí. Děkujeme všem žákům, učitelům, rodičům a dalším, kteří se do sběru papíru zapojili. Na naší škole má taky dlouholetou tradici sbírání pomerančové, mandarinkové a citrónové kůry. Soutěž probíhá celoročně. Na konci školního roku třídy obdržely finanční částku za množství, které nasbíraly. V tomto školním roce se nám zapojilo více sběračů. Poděkovaní patří všem, kteří se sběru aktivně zúčastnili a nasušili třeba jen nepatrné množství. Vítězem roční soutěže ve sběru pomerančové kůry se stává třída 1. A paní učitelky D. Baniové, která nasušila 53,5 kg. Celkem jsme odevzdali 104 kg. Přehled výsledků a zapojených tříd najdete v tabulce.

2013_Sber

No Comments Yet.

Komentujte