Sběr papíru a pomerančové kůry

A je to tady, dnem 20. 6. 2014 skončil celoroční sběr papíru. A kdo vyhrál? Nejlepší třídou ve sběru papíru je třída 2. A, která celkem nasbírala 3600 kg v průměru na žáka 189,5 kg se svou třídní učitelkou D. Baniovou.  Na druhém místě se umístila 3. A s třídní učitelkou H. Barabaszovou, třída nasbírala v průměru na žáka 81,08 kg, celkem třída nasbírala 1946 kg papíru. A na třetím místě se umístila třída 2. B s třídní učitelkou H. Radovou nasbírali  1306 kg, v průměru na žáka 76,87 kg. Děkujeme všem žákům, učitelům, rodičům a dalším, kteří se do sběru papíru zapojili. Na naší škole má taky dlouholetou tradici sbírání pomerančové, mandarinkové a citrónové kůry. Soutěž probíhá celoročně. Na konci školního roku třídy obdrží finanční částku za množství, které nasbírali. V tomto školním roce se nám zapojilo více sběračů. Poděkovaní patří všem, kteří se sběru aktivně zúčastnili, nasušili třeba jen nepatrné množství. Vítězem roční soutěže ve sběru pomerančové kůry se stává třída 2. A paní učitelky D. Baniové, která nasušila 59 kg.
Celkem jsme odevzdali 119 kg pomerančové a mandarinkové kůry. Citronovou kůru jsme nasbírali v množství 3,60 kg. Nejvíce opět nasbírala třída 2. A. Přehled výsledků a zapojených tříd najdete v tabulce: VÝSLEDKY

No Comments Yet.

Komentujte