Seznam potřeb pro 1. ročník

Aktovka, pouzdro (2 ostrouhané tužky, guma, strouhátko, zatím nenosit pero!!)
Pastelky, složky na malé a velké sešity, složky na písmena a číslice, obaly na sešity a učebnice, látkový ubrousek na svačinu
Cvičební úbor – tričko, sportovní kraťasy nebo elasťáky, cvičky nebo tenisky s bílou podrážkou, tepláky na zimu – VŠE PODEPSANÉ V PYTLÍKU NEBO SÁČKU.Přezutí do školy – rovněž v sáčku na přezutí, děti si odnášejí každý den domů.
Plastová krabice (zůstává ve škole) – vodové barvy, kelímek na vodu, štětce, případně zástěrka na převlečení, igelit na lavici, voskové pastely, plastelína, podložka na modelování, později papírové hodiny.
Děti dostanou v tašce první den : mazací tabulku s fixem, nůžky, pastelky, voskovky, trojhrannou tužku.
Svačinky dávat dětem každodenně, pití JEN v PLASTOVÉ láhvi.
NEKUPOVAT SEŠITY, VÝKRESY, BAREVNÉ ČI JINÉ PAPÍRY !!! – BUDE ZAKOUPENO SPOLEČNĚ!!!

No Comments Yet.

Komentujte