Školní kolo pěvecké soutěže 2017

Ve středu 8. února proběhlo opět po roce školní kolo pěvecké soutěže. Účastníci byli rozděleni do tří kategorií. V kategorii 1. a 2. tříd zvítězil Martin Vrlík ze třídy 2. A, 2. místo obsadila Adéla Zatloukalová z 1. A, třetí byl Martin Olšovský opět ze třídy 2. A.

Druhá kategorie byla nejpočetněji obsazená. V silné konkurenci zvítězila Patricie Gurská ze 3. A, o druhou příčku se podělily Elen Vavrysová a Magdaléna Vaštylová, obě ze 3. B. Třetí v pořadí byl Sami M´barki ze 4. A.

Poslední kategorie byla zastoupena nejméně, a proto nebylo uděleno první ani třetí místo. Druhé místo si rozdělily Eliška Jansová ze 6. A a Sára Rehovičová ze 6. B. Další ročníky se letos soutěže nezúčastnily.

Vítězům gratulujeme a těšíme se na nové pěvecké objevy!
H. Oršulíková, H. Radová
[nggallery id=218]

 

No Comments Yet.

Komentujte