Školní výlet 9.B – Švarná Hanka

Dne 19.6 a 20.6 se třída IX.B zúčastnila výletu ve Švarné Hance v Beskydech s dvoučlenným doprovodem Martinem Ottem a Radkou Dluhošovou. Už ráno v šest hodin jsme měli sraz na ostravské zastávce Dřevoprodej, odkud jsme odcestovali autobusem směrem na Staré Hamry – Most. Odtud jsme vystoupali na chatu Charbulák na Gruni, kde jsme si dali malou přestávku a pak přes poslední kopec na chatu Švarnou Hanku. Hned po příjezdu jsme se šli ubytovat na naše pokoje, odpočinuli si a poté se šli projít za Bílým křížem. Celou cestu jsme hráli „kolíčkovou hru“, ve které jsme nesměli říct slovo „ne“, jinak jsme dotyčnému, který se nejrychleji přihlásil, odevzdali kolíček. Po návratu jsme si udělali táborák, opekli buřty a poté se vydali na stezku odvahy. Druhý den jsme se zase věnovali sportu, zahráli si ringo, poobědvali a směle vyrazili na cestu domů.[nggallery id=44]

No Comments Yet.

Komentujte