SLET ČARODĚJNIC – SPANÍ VE ŠKOLE

Konec dubna a začátek května je ve znamení pálení čarodějnic. V pátek 28. 4. jsme se sešli před školou v čarodějnických kostýmech a po krátkém úvodu (vstupenkou byl kostým a krátké zaklínadlo) jsme se rozdělili do malých skupin a začalo naše putování po známém prostředí. Celé čarodějnické dovádění jsme začali tancem, hrami a opékáním potkanů, společně jsme „upálili“ čarodějnice. Pak jsme tvořili, vyzkoušeli si obratnost i nebojácnost a ulehli do svých připravených pelíšků. Ráno v sobotu 29. 4. jsme vše uklidili, nasnídali se, převzali diplomy, malé odměny a rozešli se domů.

Tyto dva dny jsme si užili a poznali školu i jako zdroj zábavy. Nad celým dováděním měli dozor naši vyučující – Jitka Ottová, Ivana Kotisová, Zuzana Korejzová, Martin Ott a holky ze třídy 7. A.

[nggallery id=362]

Videa ke stažení ZDE:
čarodejnice_1
čarodejnice_2
čarodejnice_3
čarodejnice_4
čarodejnice_5
čarodejnice_6
čarodejnice_7
čarodejnice_8

 

 

No Comments Yet.

Komentujte