Soutěž školních jídelen

Obecní úřad městského obvodu Ostrava-Jih, vyhlásil 1.ročník soutěže školních jídelen. Námětem bylo sestavit menu ke Dni dětí. Zadavatel určil suroviny, ze kterých má být menu sestaveno a také finanční limit na jednu porci. Také naše jídelna se do soutěže přihlásila. Po zaslání všech informací zadavateli, jsme byli vybráni do užšího finále, které se konalo 25. 6. 2014. Porota hodnotila zpracování surovin, nápaditost a originalitu receptů, vzhled  úpravu finálních jídel, dodržování technologických postupů při přípravě jídel a také dodržování hygienických pravidel a bezpečnost práce. Naši jídelnu úspěšně reprezentovala paní Eliška Budová, která se nakonec umístila na skvělém třetím místě. Její menu bylo složeno z následujících jídel: KRKONOŠSKÁ CIBULAČKA, PŘÍRODNÍ KUŘECÍ PRSÍČKA, BULGUR SE ZELENINOU, ŠLEHANÝ TVAROH a ČAJ S CITRÓNEM. Krátké video společnosti Fabex Media, s. r. o. ze soutěže lze shlédnout zde: ukázka

[nggallery id=94]

No Comments Yet.

Komentujte