Společně na hřišti 2013

Po úspěšných předchozích ročnících také letos otvíráme dopravní hřiště a přilehlá sportoviště. Hřiště bude otevřeno dle následujícího rozpisu:
3. – 28. června 2013:  14.00 – 18.00 (středa) – se sportovním asistentem
1. 7. – 31. 8. 2013:        10. 00 – 18. 00 (pondělí – pátek) – se sportovním asistentem
2. 9. – 11. 10. 2013:      14.00 – 18.00 (středa) – se sportovním asistentem
12. října 2013 - ukončení projektu = Soutěžíme v týmu (sobota) – sportovní asistenti

Děti si budou moci zapůjčit kola, koloběžky, motokáry, odrážedla, cyklistickou přilbu. Pro sportovní vyžití budou k dispozici také stolní fotbal, stolní tenis, florbalové hokejky, branky, badmintonové pálky a jiné sportovní potřeby. Na děti a jejich rodiče se těší sportovní asistenti. Provoz na hřištích bude zajištěn v případě příznivého počasí.
Všichni návštěvníci jsou povinni se řídit Provozním řádem a jeho Dodatkem (pro kliknutí ke stažení).
Provoz dopravního hřiště je zajišťován díky finanční podpoře Statutárního města Ostrava!!!

1 odpověď

1. poděkování
    Děkuji škole i městu za velice přínosnou činnost pro děti v jejich volném čase a hlavně o prázdninách, což velice oceňuji hlavně v dnešní době, kdy děti většinou sedí u počítače.