Sportování v týmu 2012

V neděli 14. října 2012 jsme se za krásného podzimního dne opět sešli na dopravním hřišti a přilehlých sportovištích. Vyučujícími společně s příslušníky Městské policie Ostrava-Hrabůvka si pro nás připravili různá stanoviště s dopravní a sportovní náplní.Mohli jsme si například vyzkoušet střelbu ze cvičné laserové pistole, ověřit si znalosti dopravních značek, vyluštit kvízy a testy s dopravní tematikou, projít se v trojnožce nebo prověřit svou zdatnost ve střelbě hokejkou, zažonglovat si pálkou s míčky atd.

Svou zručnost v jízdě na kole nebo na koloběžce jsem si vyzkoušeli mezi překážkami a na dětském dopravním hřišti. Po absolvování všech disciplín jsme si mohli vybrat menší či větší věcnou odměnu. Podzimní neděli jsme si užili společně s kamarády nebo rodiči a to byl hlavní cíl našeho snažení.
Tato akce byla také zakončením celoročního provozu na našem Veřejném sportovním hřišti, který byl zajišťován díky finanční podpoře Statutárního města Ostrava, odboru prevence kriminality.
Jak se nám to dařilo si můžete prohlédnout v galerii fotografií. [nggallery id=5]

No Comments Yet.

Komentujte