Stavíme s Merkurem

Dne 4. června 2024 se naši šikovní žáci z 5.A a 5.B zúčastnili soutěže "Stavíme s Merkurem", kde prokázali své technické dovednosti a kreativitu. Tým ve složení Jakub Křimský, Jan Hrubý, Filip Švehla, Aleš Válek a Plam Le Bao Tram měl za úkol postavit modely auta na sekání trávy.
Celý projekt byl pro naše žáky nejen výzvou, ale také skvělou zábavou. Při stavění modelu se naučili mnoho nových věcí a mohli si vyzkoušet své schopnosti v praxi. Všichni se do úkolu pustili s velkým nadšením a odhodláním.
Za svou účast a skvělý výkon byli žáci odměněni drobným dárkem a diplomem. Jsme na ně velmi pyšní a věříme, že jim tato zkušenost přinesla nejen radost, ale také cenné dovednosti do budoucna.
Gratulujeme všem zúčastněným a těšíme se na další podobné akce.

No Comments Yet.

Komentujte