TURISTICKÝ VÝLET DO MĚSTA KLOBOUKŮ

V sobotu 21. 10.  2023 jsme opět společně usedli do vlaku a nechali se odvézt do města klobouků Nového Jičína. Tam jsme si prohlédli vyřezané a ozdobené dýně místních organizací. V turistickém centru jsme se seznámili s výrobou klobouků, které jsme si také mohli vyzkoušet. Naší další zastávkou byl Laudonův dům a tam jsme si mohli obléci kostýmy vojáků, stříleli z děla na turecký hrad a dozvěděli se mnoho zajímavostí o životě generála Laudona. Pak jsme vyrazili směrem na Skalky, kde jsme si to užili na dětském hřišti. Po malém občerstvení v místním hotýlku jsme se vrátili na nádraží a jeli domů. Počasí nám přálo. Cestu tam i zpět jsme zvládli bez větších potíží a příjemně unaveni jsme usedli do dopravních prostředků (autobus i vlak). Domů jsme se vraceli s radostí a plni zážitků.

[nggallery id=367]

No Comments Yet.

Komentujte