Turnaj v miniházené

Ve Sportovní hale na Dubině se 29. 1. 2014 konal turnaj v miniházené žáků 4. a 5. tříd.
Této sportovní akce se zúčastnilo téměř 20 družstev. Naši chlapci 4. tříd vybojovali nádherné 1.místo. Vítězné družstvo hrálo ve složení Daniel Novák,Martin Gattnar, Daniel Mikenda, David Šec, Petr Donoval, Alex Rudinský a Antonio Šariška.
Kluci 5. třídy to měli náročnější, protože většina soupeřů se házené věnuje. Ale naši Alberťáci hráli skvěle. Ve své skupině obsadili 2.místo. Na finále to však nestačilo. Přesto jim gratulujeme a děkujeme všem za vzornou sportovní reprezentaci školy.
Družstvo 5. třídy hrálo ve složení Erik Zetocha, Olivka Jakub a Matěj, Filip Vytasil, Jakub Hudek, Tomáš Plaček, David Sobotík, Jan Holub, Veronika Kuderová a Tereza Kačenáková

 [nggallery id=72]

No Comments Yet.

Komentujte