ÚSPĚŠNÁ KUČERKA A POZVÁNKA NA VÝSTAVU

V listopadu se žáci naší školy pod vedením paní učitelky Ivany Kaplarczykové zúčastnilibarvy výtvarné soutěže s názvem ,,Tajemný svět barev - Přísloví“, kterou pořádalo Středisko volného času na Ostrčilově ulici v Ostravě. Z 240 přihlášených výtvarných prací, mezi nimiž bylo deset kreseb a koláží našich žáků z 5.A, 6.A, 6.B, 8.A a 9.A, uspěla práce Elišky Szudárové a Lucie Szeligové z 6.B s názvem ,,Pyšný páv“. Slavnostní vyhlášení a předání cen nejúspěšnějším ostravským výtvarníkům se uskutečnilo 4. prosince 2013 v sále SVČ na ul. Ostrčilova v centru Ostravy. Zároveň byla v galerii SVČ zahájena výstava všech prací, na kterou jste všichni srdečně zváni. Výstava potrvá do 4. ledna 2014.
A ještě jedna pozvánka pro milovníky výtvarného umění do nově vzniklé Galerie města Ostravy v Dolních Vítkovicích, v multifunkční aule Gongu. Právě tam probíhá unikátní  výstava díla amerického audiovizualisty D. Michalka s tématem Slow dancing a Figure společně s fotografiemi a kresbami českého výtvarníka Miloše Šejna. Výstava rovněž potrvá do 4. ledna 2014.
[nggallery id=59]

No Comments Yet.

Komentujte