Vánoční Kučerka

Ve středu 13. prosince se v jídelně naší školy konal již tradiční vánoční jarmark.
V tomto adventním čase si rodiče i další návštěvníci mohli koupit pěknou vánoční výzdobu, perníčky i cukroví. V letošním roce bylo opravdu z čeho vybírat. Děti si ve škole již dlouho dopředu připravovaly vánoční "zboží", které si většinou samy prodávaly. V mnohých třídách pomohli s výrobou i rodiče. Svoje stanoviště měli na jarmarku i naši předškoláci. V dílničce za pomoci starších kamarádů a paní učitelky vyráběly děti ze školky vlastní výrobky: adventní věneček, vánoční přání, stromek a zdobily perníčky.
Po příjemné vánoční inspiraci a nákupech se všichni mohli občerstvit vánočním punčem, chlebíčky a dalšími dobrotami ze školní kuchyně.
 A teď už se všichni těší na Vánoce!
[nggallery id=253]

No Comments Yet.

Komentujte