Vánoční škola

Štědrý večer pomalu klepe na dveře, samou nedočkavostí nemůžeme dospat. Dny ve škole ubíhají nějak pomaleji. Přestože jsou naplněny tvůrčí prací, touha po dárcích je mnohem silnější. Konečně jsme se dočkali. V kalendáři na sebe šibalsky pokukují dvě dvojky, poslední školní den v tomto roce. Den výjimečný, pln očekávání, radosti, úsměvů, pochopení. Den, kdy v I. A zacinkal zvoneček a pod vánočním stromečkem se objevila hromada dárků. Děti se rozhlížely na všechny strany, ale nikde nikdo nebyl. Ježíšek! Přišel k nám sice dříve, ale víte vy vůbec, kolik má ten večer Ježíšek práce? Kdo nezlobil, plnil si své povinnosti a byl správným kamarádem, ten se dalšího překvapení na Štědrý den určitě dočká.