Velikonoce na Kučerce

Ve středu 5. 4. 2017 se v prostorách školní jídelny a jejím okolí uskutečnil Velikonoční jarmark. Rodiče, žáci a přátele školy si zde mohli prohlédnout a případně zakoupit velikonoční výrobky žáků ze všech tříd školy. Zájem o karabáče, perníky a beránky a všemožné další výrobky byl obrovský a prodávající u stánků měli dost práce až do konce akce. Letos byla na jarmarku přichystána i dílnička pro předškoláky, kteří si v ní mohli za pomoci žáků 9. třídy vyrobit vajíčko nebo třeba beránka. Příjemné občerstvení si pro účastníky jarmarku připravily i naše paní kuchařky ze školní jídelny.
Jarmark proběhl bez větších problémů a všichni si jej užili, vydělané peníze budou využity na různé účely, např. výlety, dobročinnost aj. Již teď se zúčastnění rodiče, učitelé a žáci těší na příští ročník.
Jan Kander a Vojtěch Kuchař, IX. A
[nggallery id=227]

No Comments Yet.

Komentujte