Velká Výtvarná Draková Soutěž

Jako každý rok, tak i letos se v naší mateřské škole konala Velká Výtvarná Draková Soutěž.
Děti s pomocí rodičů vytvořili moc pěkné dráčky různých tvarů a barev.
Letos se do soutěže zapojilo opravdu hodně pilných dětí. Dráčky jsme vyvěsili do koridoru naší školky, kde si své i výtvory svých kamarádů mohli všichni prohlédnout.
Za píli a práci si děti samozřejmě zasloužili nějakou pěknou odměnu. V pátek 9.11. 2018 se na zahradě mateřské školy uskutečnilo vyhodnocení Velké Výtvarné Drakové Soutěže a všichni, kteří do školky přinesli draka dostali dárkový balíček. Výtvarníci sklidili ovace od dětí i paní učitelek. Fotografie z předávání cen budou brzy na stránkách.
Všem zúčastněným děkujeme a ti, kteří letos dráčka nestihli, tak se určitě dočkají i následující rok naší Velké Výtvarné Drakové Soutěže.