Velká výtvarná draková soutěž

V polovině září byla v mateřské škole vyhlášená velká výtvarná draková soutěž. Děti se spolu s rodiči mohli vyřádit při tvorbě draků, dráčků a dračulů. Postupně do mateřské školy zavítalo celkem 87 překrásných draků. Každý drak je jiný, originální a tuze krásný. Mezi draky najdeme draka bonbónkového, draka z listí, draky papírové, draky z těsta, z přírodnin, draky nejrůznějších tvarů a barev. Soví drak, srdíčkový drak, drak Mimoň, dráček Minie, raketa i motýlek. Drak s velkým nosem, s velkou pusou, mračoun, ale i dráček veselý. Dráčci na nás koukají  v koridoru mateřské školy a rodiče s dětmi mohli hlasovat pro toho nejpovedenějšího dráčka. Hlasování bylo vyrovnané do poslední chvíle. A je třeba za odvedenou práci ty nejpovedenější ohodnotit. A který je vlastně ten nejpovedenější?? Určitě je to právě ten váš. Proto všichni účastníci soutěže vyhrávají sladkou odměnu.
Fotografie si můžete prohlédnout ZDE.

No Comments Yet.

Komentujte