Veselé zoubky

Aby děti byly zdravé, šťastné a neměly strach ze zubního lékaře? Uměly si správně čistit zuby a věděly, jak o ně pečovat? Aby získaly správné návyky? To si přejeme všichni. Zubní kaz totiž patří k nejrozšířenějším onemocněním. Proto jsme naše prvňáčky přihlásily do preventivního programu Veselé zoubky, jehož garantem je dm drogerie. Děti jsme systematicky seznamovaly s péčí o chrup, s prevencí zubního kazu, co je předpokladem zdravých zoubků, proč jsou preventivní prohlídky důležité. Zábavnou formou jsme upevňovaly správné návyky, už víme, jak zoubek čistit a proč dětská žvýkačka bez cukru prospívá. Děti luštily kvízy, hádanky, doplňovačky, zhlédly film Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek, vyplňovaly pracovní listy a odpovídaly na mnohé otázky, týkající se prevence zubního kazu. Za dobrou práci byly královsky odměněni  preventivním balíčkem s věcmi, které jim pomohou o své zoubky ještě lépe pečovat.
[nggallery id=225]

No Comments Yet.

Komentujte